Történelem és földrajz vetélkedő döntő – Budapest, 2018. március 24.

link_20180324_tori_foco_vetelkedo

Iskolánk idén első alkalommal vett részt a Szakmai Középiskolásokért Közhasznú Kulturális Egyesület által megrendezésre került történelem és földrajz témájú vetélkedőjén. Két fordulót követően, az országos döntőbe iskolánk 3 csapata is bejutott, melyet 2018. március 24-én, Budapesten a Stefánia Palotában rendeztek meg. A nagy megmérettetésen 53 középiskola, több mint 400 diákja vett részt.
„Magyarország az én hazám” témakörben Farkas Réka, Kristóf Kitti és Berente Ottó 11/A osztályos tanulók III. helyezést értek el. „Erdélyország” témakörében szintén a 11/A osztályból, Fehér Renáta, Mári Bianka és Mári Fanni III, valamint Andrikó Anna, Papp Enikő és Sánta Adrienn megosztott VI. és VII. helyen zárták a versengést.
A tanulók az előzetesen kiadott feladatokból maximálisan felkészültek, előadásaikat külön dicsérettel is jutalmazták.
Az elért szép eredményekhez gratulálunk!
Felkészítő tanár: Bertók Csaba

 link_20180324_tori_foco_vetelkedo

Képekért katt!