Tájékoztató érettségiző kollégista tanulóknak!

boroend-szett-3-darab

Az írásbeli érettségi vizsgák iskolánkban 2020.05.04. és 2020.05.15. között kerülnek megtartásra. Iskolánk vezetősége minden tanulónak ajánlja, hogy lehetőleg bejárással oldja meg vizsgáit. Amennyiben ez mégis gondot okoz, a mellékelt nyilatkozat kitöltésével és 2020. április 29-ig történő visszaküldésével (iskola e-mail címe: iskola@mezge.hu) lehetőség van kollégiumi elhelyezést igényelni!

Ebben az esetben egy tanuló kerül egy szobában elhelyezésre, étkezést nem tudunk biztosítani, a járványhelyzet kapcsán elvárt viselkedési szabályokat fokozottan be kell tartani (közös fürdő, közös wc, csoportosulás tilalma, egymás közötti távolságtartás)!

Bármilyen kérdés esetén az iskola telefonszámán érdeklődhetsz 76/461-022.

Messzi-Szabó Károly kollégiumvezető