Sikeres szereplés a Kenguru matematikaversenyen

  1. március 21-én került megrendezésre a  Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny megyei fordulója, melyre iskolánkból 34 tanuló nevezett a versenyre. Ezen megmérettetésben már több éve részt vesz intézményünk. Iskolánk diákjai az idei tanévben is sikeresen szerepeltek. Vig Noel megyei 2. (9.B, felkészítője Pálinkó-Kalmár Edit), Gyarmati Zsófia megyei 3. (9.B, felkészítője Pálinkó-Kalmár Edit), Farkas Letícia megyei 4. (10.B, felkészítője Nemesné Nagy Ágnes) Takács Márk megyei 7. (10.B, felkészítője Nemesné Nagy Ágnes), Tóth Lilla Ibolya megyei 7. (11.B, felkészítője Nemesné Nagy Ágnes), Kvák Abigél Zoé megyei 8. (9.B, felkészítője Pálinkó-Kalmár Edit, Hegedűs Titanilla 12.B megyei 10. (felkészítője Siposné Dóczi Márta), Kovács József Gergő megyei 10. (11.B, felkészítője Nemesné Nagy Ágnes) helyezést értek el.

Az eredményekhez gratulálunk!