Újabb siker országos szakmai versenyen!

Ebben a tanévben öt tanuló nevezett 2023. március 17.-én Szekszárdon hagyományosan megrendezésre kerülő Csapó Dániel Emlékversenyre. A versenykiírás alapján 3 szekcióban lehetett pályamunkákat benyújtani. Az előzetes elbírálás alapján iskolánkból mind az öt versenymű továbbjutott a Déli ASzC Csapó Dániel Technikumban megrendezésre kerülő döntőbe, ahol szóban kellett bemutatniuk a szakmai versenybizottság előtt a pályamunkájukat.

A döntőbe jutott versenyzők, akik iskolánkat képviselték a rangos versenyen: Gulyás Kamilla, Kátai Vivien, Katona Réka, Péter Debora, Szécsényi János élelmiszeripari technikus tanulók. „Az élelmiszeripari technológiák bemutatása” szekcióban I. helyezést ért el Péter Debora „Zakuszka az ételcsúzda” című dolgozatával, valamint kiérdemelte Szekszárd város különdíját is. Felkészítő oktató: Bajzák Zita