Újabb siker országos szakmai versenyen!

Újabb siker országos szakmai versenyen!

Négy technikus tanuló képviselte iskolánkat 2021. október 22-én Szekszárdon hagyományosan megrendezésre kerülő Csapó Dániel Emlékversenyen. A versenykiírás alapján 3 szekcióban lehetett pályamunkákat benyújtani. Az előzetes elbírálás alapján iskolánkból 4 versenymű is továbbjutott a Déli ASzC Csapó Dániel Technikumban megrendezésre kerülő döntőbe, ahol szóban kellett bemutatniuk a szakmai versenybizottság előtt a pályamunkájukat. „Az élelmiszeripari technológiák bemutatása” szekcióban kimagasló eredményeket értek el diákjaink:

I. helyezést ért el Czibolya Máté „Birs, ami kincs” című dolgozatával, valamint kiérdemelte az Agrárminisztérium legjobb előadásért járó különdíját is. (Felkészítő oktató: Horváth Mária)

II. helyen végzett Szikszai Dorina „Csokoládé csak felnőtteknek- Avagy házi emulziós likőrök készítése és vizsgálata” című munkájával. (Felkészítő oktató: Kis Miklós)

III. helyezést ért el Buri Gergely „Legjobb a hazai-házi füstölt kolbász” című dolgozatával, valamint elhozta a Bonafarm Csoport különdíját is. (Felkészítő oktató: Bajzák Zita)

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő oktatóinak az elért eredményekhez!