5. helyezés a technikumok Bács-Kiskun megyei történelemversenyén!

Iskolánk az idei tanévben is 3 fős csapattal vett részt a technikumok Bács-Kiskun megyei történelemversenyén. A bevezetett járványügyi korlátozások miatt a versenyt teljes egészében online formában bonyolították le a szervezők.
Az első fordulóban a magyar és egyetemes középkor témájában mérettették meg magukat a diákok, ahol iskolánk bejutott a legjobb 10 csapat közé, ezzel továbbjutva a megyei döntőbe. A döntőre 2021. április 20-án került sor, melyet online videokonferencia formájában valósítottak meg. A döntő 2 témakör köré épült: az újkori egyetemes és magyar történelem kapcsán kellett feladatokat megoldaniuk, valamint a „Járványok hatása a történelemre” címmel kellett előadást tartaniuk a versenyzőknek. Iskolánkat a 11/B osztályos Bacsó Panna Szófia, Gulyás Kamilla Dorottya és Péter Debóra képviselte. Színvonalas szereplésükkel az előkelő 5. helyezést érték el. A csapat felkészítő tanára Bertók Csaba tanár úr volt.
Az elért eredményhez gratulálunk!
További képek a csapatról a képre kattintva érhetők el