Akcióban a mezgések – Te szedd! (2019.03.18.)

Önkéntes csapatunk 2019.március 18-án gyűlt össze a kijelölt terület megtisztítása miatt.

Mivel településünk egyéb szervezetei is részt vettek az országos akcióban, ezért velük együttműködve osztottuk szét Kiskunfélegyháza területét, hogy az akció minél hatékonyabb legyen.

Számunkra kézenfekvő terület volt iskolánk tangazdaságának kitakarítása, mivel sajnos a szemetelők kedvelt rejtekhelye. Sajnos azonban már a kihordott szemetet a szél széthordta, így a kevés szemét nagy területen helyezkedett el.

Szedés közben mindannyian egyetértettünk abban, hogy a magunk módján próbálunk ezután is küzdeni a szemetelés ellen, mert nagyon felháborítónak tartjuk a körülményt, amibe kényszerítenek ezek az emberek mindannyiunkat.

link_20190318_te_szedd

Galériáért kattints a képre!