Hússajt kategória: I. helyezés! Mezgés stand idén is, a XII. Mangalica Fesztiválon, Budapesten – 2019.02.08-10.

kiemelt_2019028_10_mangalicafeszt

Budapesten a Szabadság téren idén is megrendezik a Mangalica Fesztivált, immáron 12. alkalommal. Iskolánk az előző évekhez hasonlóan most is várja az éhes látogatókat a MEZGÉS standnál, 2019. február 8-tól 10-ig, péntektől vasárnapig! 23 féle kiváló minőségű mangalica termékkel készültünk az idei fesztiválra. A több mint 30 termelő termékéből álló palettán a Mezgé I. helyezett lett hússajt kategóriában, amit egy neves 14 főből álló zsűri ítélt oda iskolánknak. Nagy István agrárminiszter adta át a serleget és külön gratulált az iskolában folyó kiemelkedő szakmai munkáért. Az ország egyetlen iskolája aki részt vesz ilyen országos szintű megmérettetésen! A leglátványosabb standdal is a Mezgé dicsekedhetett, a képek magukért beszélnek!

link_20190208_10_mangalicafeszt

Galéria a fenti képre kattintva nyílik!