Mezgések a fertődi V. Esterházy Barokk Ételfőző Fesztiválon

Ötödik alkalommal rendezték meg Fertődön az Esterházy Barokk Ételfőző Fesztivált, ahol iskolánk is képviseltette magát saját termékeivel. Diákjaink huszár és palotás ruhában szolgálták fel a húsipari tanüzemünk és a zöldség- és gyümölcsfeldolgozónk különlegességeit, mint például a mangalica májast, vagy a mangalica-strucc szalámit és a gyümölcsleveinket. Ugyancsak mi szolgáltunk fel egy üzleti reggelin is, amin részt vettek a diplomáciai, üzleti és társadalmi élet képviselői, melynek egyik célja a Dévai Szent Ferenc Alapítvány támogatása volt. Vendégeink között tudhattuk Esterházy Antal herceget és családját, Böjte Csaba ferences rendi szerzetest és a mesterszakácsokból álló zsűri tagjait is, akiknek kivétel nélkül ízlettek a mezgés élelmiszerek.

A Félegyházi Közlöny cikke az eseményről

link_barokk_etelf_feszt_fertod_20170811_12

Galériánkat a képre kattintva tudod megnyitni