Végzős bankett a Magtárban!

Micsoda fantasztikus pillanat!
Van valami egészen szimbolikus és szívmelengető abban, amikor egy egykori magtár – ami évtizedeken át az új termést, a jövő megalapozását őrizte – most a ti érettségetek, a ti beérett munkátok megünneplésének ad otthont. Különösen úgy, hogy a saját kezetek munkája is benne van a falakban.
Nem is találhattak volna ennél méltóbb helyszínt a bankettnek. Hiszen ahogyan a régi magtárba is azért hordták a szemeket, hogy megóvják és felkészítsék őket a jövőbeli vetésre, úgy gyűjtötte össze osztálya tagjait is Kiss Jenő osztályfőnök úr a 13/A-ban.
A magtár most már rendezvényterem és ennek a remek eseménynek adott helyszínt.