Felvételt előkészítő, ismerkedő elbeszélgetést 2024. március 5-én (kedden) 10:00 –kor

K e d v e s Tanuló!

 

Iskolánk a Déli ASzC Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium 2024. március 5-én (kedden) 10:00 –kor felvételt előkészítő, ismerkedő elbeszélgetést tart.

A megbeszélésen a személyes ismerkedés mellett tájékoztatót tartunk az iskolánk által számodra nyújtott továbbtanulási lehetőségekről. Az elbeszélgetés során szeretnénk megtudni olyan információkat is, amelyek fontosak a felvételi rangsor elkészítéséhez, de a jelentkezési lapból nem derülnek ki (pl: tanulási nehézségek, felmentések, stb., melyről a szakértői bizottság véleményét feltétlenül hozd magaddal).

Akik a fenti időpontban nem tudnak megjelenni, kérjük, jelezzék a 76/461-022-es telefonszámon és azok számára 2024. március 08. (péntek) 15 órától tartjuk a pótfelvételi előkészítő, ismerkedő elbeszélgetést.

 

Kiskunfélegyháza, 2024.02.19

 

 

Rózsa Pál

igazgató